right_bottom_02right_bottom_01

1C:ENTERPRİSE

1C:ENTERPRİSE dünyada 1,5 milyondan fazla şirket ve 5 milyondan fazla kullanıcının iş süreçlerini daha verimli hale getiriyor. Siz de 1C:ENTERPRİSE'ın sizlere sunacağı avantajlarla satış, satın alma, stok, üretim, insan kaynakları, muhasebe, finans gibi birimlerinizin iş süreçlerini size özel geliştirilmiş uygulamarla yönetin. İster masaüstünde, ister webde ve isterseniz de mobilde çalışmanın keyfini çıkarın.

Özel İşletmelere Özel Çözümler

Biliyoruz!!! Süreçleriniz ve işletme kültürünüz size özel. Dijitalleşmek için başarılı ve verimli süreçlerinizden neden vazgeçesiniz? Siz de Exprof Yazılım A.Ş. uzmanlığıyla 1C:ENTERPRİSE platformunda geliştirilmiş uygulamalarla tanışın, verimli süreçlerinizi daha verimli uygulamalarla yönetin.

%100 Özelleştirilebilir
Paket uygulamalarla, iş süreçlerinizin sizi yönetmesine izin vermeyin. 1C:ENTERPRİSE ile %100 size özel tasarlanmış ve geliştirilmiş uygulamalar sayesinde siz süreçlerinizi yönetin.
Dahili İş Zekası
Tasarlanmış ve geliştirilmiş süreçlerinizle ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm analizler, dahili iş zekası çözümleri ile mümkün. Kullanıcı dostu grafiklerle ve gerçek zamanlı verilerle, bilgiye dayalı kararlar alın, işletmenize seviye atlatın.
Masaüstü, Web Ve Mobilde
Esnek ve kabiliyetli geliştirme altyapısı ile süreçlerinizi ister masaüstünden, ister webden ve isterseniz de mobil cihazlarınızdan yönetin.
Detaylı Kullanıcı Yetkilendirme
İş birimlerinizin görevleri ve süreçleri birbirine geçmesin. 1C:ENTERPRİSE'da geliştirilmiş uygulamalardaki detaylı kullanıcı yetkilendirme özelliği sayesinde her kişi ve birim kendi sürecini yönetsin.
left_bottom_02left_bottom_01

1C:ENTERPRİSE İle Geliştirilmiş Uygulamaların Bazı Avantajları

Ergonomik
Kurumsal yazılım sistemlerinin teknolojik karmaşıklığını, ergonomi problemlerini ve performans sorunlarını büyük ölçüde azaltır.
Yönetilebilir
Yetkili kullanıcıların belirli iş süreçlerini uygulamasına izin verir.
Özelleştirilebilir
İş uygulaması geliştirmeyi, özelleştirmeyi ve desteği hızlandırır ve standartlaştırır.
Entegrasyona Açık
Mevcut 1C uygulamaları ve üçüncü taraf sistemlerle entegrasyona hazırdır.
Esnek Mimari Yapısı
Tercih ettiğiniz mimariyi destekler: Windows/Linux, MS SQL, PostgreSQL, IBM DB2 ve Oracle DB.
Kabiliyetli
Yerinde veya barındırma hizmetleri ile web tabanlı teslimatın yanı sıra mobil veya Windows istemcisini içerir.

1C TEKNOLOJİLERİNDEN GÜÇ ALAN BAZI İŞLETMELER